Share

İcons Ahşap – Kurumsal – İnovasyon – Teknik Servis

İcons Ahşap – Kurumsal – İnovasyon – Teknik Servis

Biz Kimiz?

KURUMSAL
Yıllardır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Kayseri ve Türkiye genelinde boy gösteren ICONS AHŞAP sürekli yenilediği ürün ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak sektörde önemli bir yer edindi.Mutfak dolabı üretimi ve dekorasyon alanlarında kendini kanıtlayan ICONS AHŞAP ,Kayseri ve tüm Türkiye’de hizmetlerine devam etmektedir.Müşteri her zaman haklıdır prensibi ile yola çıkan ICONS AHŞAP ,bu ilkesini ilk gün gibi halen korumaktadır.

Araştırma – geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ICONS AHŞAP ‘nın başlıca hizmetlerindendir.

İcons Ahşap Mimari Mobilya Çözümleri

Estetik, fonksiyonel,kaliteli ve yaşam alanlarına,iş yerlerine,konut projelerine özel, en uygun fiyata ve en iyi malzeme kalite analizi yapılarak,  tüm kullanım alanlarını, olmazsa olmaz! müşteri memnuniyeti , çözüm ortaklarımızla birlikte satış ve uygulama sonrası kaliteli hizmet vererek mimari mobilya çözümlerinde mutlu sona ulaşmaktır.

Mutfakların Tasarımı, Mimarı biziz..

Detayları ve tasarımlarıyla göz büyüleyen o hayal ettiğiniz mutfaklar var ya! İşte içinde olduğunuzu,yemek yapmayı yemeyi ve kendinizi özel hissettiğinizi hayal edin…Hayır! Hayır! Siz bizi arayın özel ihtiyaçlarınızı ve alanlarınızı hayallerinize göre projelendirerek hem beklentilerinizi karşılayalım hem de birlikte mutfağınızdan bir yaşam alanı çıkartalım!

t

Tasarım

En büyük tasarım her zaman için öncelikle sevgidir. Biz sevgimizi işimize içtenliğimizi ise kullanım alanlarınızı ahşap’ın eşsiz tasarımlarını bir araya getirip yaşam alanlarınızda ki farklılıkları hassasiyetle uygulamak…

VİZYON

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, ürün geliştirmede sürekli özgünü yaratan, çağdaş bir insan kaynakları politikası izleyen,profesyonel teknik ekip ve ekipman ile, uluslararası kalite standart ve imajına sahip, projelendirme,üretim ve uygulama ile ülke ekonomisine katkıda bulunan İcons Ahşap Mobilya ve Mimarlık trendlere önem veren en ince detaylarına kadar kusursuz yapı menmuniyetini ön planda tutmaya devam etmektedir.